top of page

Sarar Streç Ambalaj ve Ticaret Ltd. Şti.

Sarar Streç Ambalaj ve Ticaret Ltd. Şti.  makine ve el streçleri , koli bantlarının tedariki konusunda 1.sınıf kaliteli üretim ile doğrudan hızlı ve kesintisiz kaliteli hizmet sunar. Bizi farklı kılan başlıca özelliklerimiz şunlardır;

 

* % 100 garanti iadesi uygulamamız ile sizlere kalite güvencesi veriyoruz.

Paketleme ve ambalajlamanın sizin üretim hattının bir parçası olarak kesintisiz çalışması gerektiğini biliyoruz.

7/24 servis uygulamamız ile iş ortaklarımızın sorunlarını gece, hafta sonu, tatil demeden çözüyoruz.

* Kesintisiz ve tutarlı ürün tedariği sunuyoruz. Geniş stok kapasitemiz ile kısa sürede her türlü ihtiyaca cevap verebiliyoruz.

* Sizi dinliyoruz ve duyuyoruz. İş ortaklarımızın sorunlarını çok iyi tanımaya çalışıyoruz. Anlaşmazlıkların çoğunun, dinlerken verilecek cevabı düşünmekten kaynaklandığını göz önüne alarak sizleri iyi bir şekilde dinliyoruz. Böylece sorunun bütününe değil detaylarına kadar çözüm üretebiliyoruz.

* Müşterilerimizin memnuniyetini kalitemiz ile dostluğa taşıyarak tek tip ürün üretmek yerine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Piyasa standartları olan 50 cm, 17/23 mikron ve 300 metre olan ürünleri, istenilen ölçülere, kalınlıklara ve ağırlıklara göre üreterek getirmekteyiz.

Ofis alanı

ViZYONUMUZ

Küresel pazara, katma değeri yüksek, yenilikçi teknoloji ve ürünler sunmak

MiSYONUMUZ

Çevre ve sosyal sorumluluk bilinci ve yeni global işbirlikleri ile, paydaş beklentilerini gözeterek, Sarar Streç markasını sürekli kılmak

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük ve Saygınlık

Takım Çalışması

Yenilikçilik Proaktif Olmak

Müşteri Odaklılık

Sorumluluk

bottom of page